Кошмарни часове чакат българския треньор Ивайло Петев в Загреб! Отборът му Динамо загуби 0:2 дербито с кръвния враг Хайдук у дома. Феновете на домакините, известни като "Лошите сини момчета" приемат тежко подобни провали!

Още повече, загубата на столичани е двойна. Първо, Хайдук не беше побеждавал на "Максимир" от цели 9 години!
Второ, провалът до голяма степен стопи шансовете на Динамо за титла. Тимът на Ивайло Петев е на 4 точки зад Риека. Лидерът има леко гостуване довечера и авансът може да стане 7 точки, като до края остават само 7 кръга.
Нервите на зрителите днес, 15 000 на брой, не издържаха още през второто полувреме. Ултраси на Динамо запалиха седалки и прекъснаха за малко срещата.
Гостите също се проявиха. Те направиха задръстване на магистралата, като платиха всички тол такси с монети. Така протестираха срещу управлението на футбола в Хърватия.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен