Венци Стефанов, президент на Славия, не пропусна да отговори на изпълнителния директор на Лудогорец Ангел Петричев. Двамата се сдърпаха още вчера на отложения мач, като босът на "белите" беше сравнен с шут. Днес Петричев разкри за мутренски заплахи на националния стадион.
„Има някакво Нищо там, което се изказва. Той нито може да говори с мен на малко име. Къде съм ходил аз, е последното нещо, което може да го интересува”, заяви Стефанов.
„Много е страшно, когато селянинът напусне селото, но селото не го напусне него. Не се бъркай, където не ти е работа", призова още Стефанов, очевидно към кого.
"Колкото до жълтите топки, има си правилник на футболния съюз. Футболните топки са единствено и само от футболния съюз. Такива топки не са раздадени поне до момента”, добави чичо Венци.
Иначе на терена беше повече от спокойно, като Лудогорец взе резонна победа 2:0 срещу Славия.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци