Легендата на българския биатлон Надежда Алексиева гостува вчера на ПФК Локомотив Пловдив, като изнесе и лекция на тема „Правилно хранене“, съобщи официалния сайт на клуба.
На срещата присъстваха спортният директор Георги Иванов, директорът на ДЮШ Димитър Палазов, всички треньори от школата, както и докторите на представителния тим и академията Константин Павлов и Здравко Айолов.
Бяха дискутирани въпроси, свързани с правилно хранене и спазване на хранителен режим при спортистите.
Диагностика с биоскенер също ще бъде направена на състезателите в школата на Локомотив, а след това ще бъде изготвена и приложена специална програма за хранене.
Следете новините ни в :




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец