ЦСКА се измъчи но победи Ботев Враца и се класира за полуфиналите на Купата на България

OFFNews 03 март 2020 в 19:33 1464 0

ЦСКА успя да се класира за полуфиналите за Купата на България, след като победи Ботев Враца с 2:1.

Северозападняците играха много силно на "Българска армия" и поведоха в 22-ата минута чрез Даниел Генов.

След почивката "червените" подобриха играта си и стигнаха до пълен обрат.В герой се превърна дебютантът Ахмед Ахмедов, който се появи като резерва. В 67-ата минута той асистира на Едвин Джеси за 1:1, а в 89-ата минута донесе успеха за ЦСКА.

По-рано днес носителят на Купата на България Локомотив (Пловдив) победи с 2:0 втородивизионния ЦСКА 1948 и се класира за полуфиналите на турнира.

На своя стадион "смърфовете" стигнаха заслужено до успеха с попадения на Димитър Илиев от дузпа и Бирсент Карагерен. Димо Атанасов пък бе изгонен в 60-ата минута за два жълти картона.