ЦСКА и Лудогорец стартираха сезона с победи

OFFNews 25 юли 2021 в 23:21 1544 0

Снимка Официален сайт на ЦСКА

Отборите на ЦСКА и Лудогорец стартираха победно новия сезон в efbet Лига.

“Червените” разгромиха като гост ЦСКА 1948 с 4:2 в зрелищен мач. Йоан Баи откри резултата за гостите, които играха в черно и бяло, с хубав изстрел в 29-ата минута. Ивайло Чочев изравни с глава веднага след почивката. В 58-ата минута националът се разписа и от дузпа за 2:1 за ЦСКА 1948.

В 72-ата минута Амос Юга изравни. В 86-ата минута Юрген Матей направи 3:2 за ЦСКА с точен удар от бялата точка. В добавеното време резервата Жорди Кайседо оформи крайното 4:2 за тима от "Българска армия".

В другия мач от деня Лудогорец победи с 3:1 като гост Локомотив Пловдив в деня, в който "черно-белите" отпразнуваха своята 95-годишнина.

Точни за Лудогорец бяха Елвис Ману, Кирил Десподов и Бърнард Текпетей. Димитър Илиев пък реализира за „смърфовете“.