"Светците" биха само 1:0 Ливърпул

OFFNews 11 януари 2017 в 23:44 2648 0

Ливърпул продължава да е без победа през новата година. Този път тимът на Юрген Клоп падна 0:1 при гостуването на Саутхямптън в първи полуфинал за Купата на Лигата. И трябва да се радва преди реванша у дома на 25 януари, че не отнесе повече.

Преди почивката се разписа Нейтън Редмънд в 20-ата минута след пас на Джей Родригес. Домакините пропуснаха още няколко чисти положения. Редмънд не успя три пъти срещу вратаря на ливърпулци, веднъж и гредата помогна на гостите.

В неделя тежката серия за Ливърпул може да продължи при гостуването на Манчестър Юнайтед. Отборът на Моуриньо е в серия само от победи. Двата големи съперника са с реални шансове да се срещнат и във финала за Купата на Лигата. Там Юнайтед взе с лекота 2:0 първия полуфинал срещу Хъл Сити.