Легендата на българския футбол Христо Стоичков отпразнува най-светлите празници през годината със своето семейство в тесен семеен кръг в Маями.
Камата обаче не пропусна да благодари на всички фенове, които се редиха на дълги опашки и чакаха с часове за лична среща с него през изминаващия вече декември.
"Искам да отправя дълбок поклон пред всички българи, които чакаха с часове, за да ме уважат. Щастлив човек съм, че имам толкова много приятели.
Горд съм от всяка снимка, която си направих. От всеки автограф, който подписах. През декември разбрах, че армията от мои приятели е огромна. Сега наблегнахме на Южна България, но не съм забравил и Северна".
"Искам да пожелая на всички българи една много по-успешна и здрава 2019 година. Следвайте мечтите си! Когато много искаш и се бориш, те се случват. Аз ги изпълних", сподели Стоичков пред вестник "Труд".
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец