Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев изрази недоволството си от някои отсъждания на арбитрите по време на сблъсъка с ЦСКА в Разград, завършил 0:0.
"Ако това е феърплеят, за който си говорихме в началото на първенството, то той е в ущърб на Лудогорец", категоричен бе Петричев, който визираше срещата при премиера Бойко Борисов на шефовете на Левски, ЦСКА и Лудогорец.
На нея присъстваха Васил Божков, Гриша Ганчев, а разградчани бяха представени от Георги Домусчиев. На излизане Гриша Ганчев разкри естеството на разговорите, като каза, че са се разбрали да има феърплей през новия сезон.
Най-големите претенции на Лудогорец са за грешки на съдията и неотсъдена дузпа заради опасна игра на Раул Албентоса срещу Клаудиу Кешеру в края на мача и смятат да подават жалба.
Любопитното е, че въпросната ситуация дори не е описана в репортажа за мача в сайта на разградчани, озаглавен "Лудогорец изпусна ЦСКА".
Ден след мача Петричев продължи да недоволства.
"Това не е нарушение, това е покушение! На този удар и най-известният каратист сред футболистите Златан Ибрахимович ще завиди. Определено Албентоса е най-добрият каратист в Ефбет Лига", написа директорът в профила си във Фейсбук.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Правителството на Радев изолира България от нашите съюзници в НАТО и ЕС
ПБ, ГЕРБ и ДПС изгониха Божанов и Мирчев от заседанието на комисията за контрол на службите в НС
ПБ, ГЕРБ и ДПС изгониха Божанов и Мирчев от заседанието на комисията за контрол на службите в НС
Зеленски обяви номинацията си за министър на отбраната - Евгени Хмара