Младежите се сбогуваха с Евро 2017 след тройка от Германия

OFFNews 06 юли 2017 в 21:11 1828 0

Националите до 19 години се сбогуваха на теория с Евро 2017 след втора загуба в Грузия. Нашите паднаха 0:3 от Германия по доста неприятен начин. Припомняме, в първата среща Англия ни би 2:0.

Двубоят се игра пред 4000 зрители на стадион "Тенгиз Буржанадзе" в Гори. Лично селекционерът на представителния ни тим Петър Хубчев пристигна за срещата.

Още в 19-ата минута младежите ни губеха с 0:2, а също така бяха с човек по-малко срещу Бундестима. Съдията изгони Андреа Христов от Славия и свири дузпа, от която падна второто попадение.

Третият гол за немците дойде след почивката. Вкараха ни отново след дузпа за нарушение на резервата Добрев

Така ще играем срещу Холандия в третия мач за престиж. "Лалетата" пометоха 4:1 Германия на откриването. Днес обаче паднаха 0:1 от Англия и ще скачат задължително за успех.