Много работа се отвори за лекарския щаб на Ботев още след първия мач от новото първенство.
Заради травма в домакинството срещу Берое принудително играта напусна Георги Вълчев. На скамейката сред резервите беше невъзстановеният Ангел Лясков, който има неприятна контузия, пише "Котаспорт".
В същото време Валери Божинов, който още не е картотекиран, също е измъчван от болка в единия глезен.
Заради здравословните проблеми Божигол не бърза да подпише с врачани, а и още се оглежда за трансфер зад граница.
С тази мисия е натоварен мениджърът от Вършец Мирчо Димитров, който засега не дава индикации за интерес към 33-годишния нападател.
Следващият мач на врачани е в понеделник, на 22 юли, когато тимът гостува на Витоша (Бистрица).
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Санкциите срещу Русия удариха самолетостроенето й. Производството на нови лайнери зацикли и дори спря
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари