Лудогорец свали Берое от върха

OFFNews 26 септември 2020 в 22:01 2695 0

Отборът на Лудогорец събра 16 точки, след като се наложи с 2:0 над Берое и оглави класирането след 7-ия кръг в Първа лига.

И двете попадения паднаха през първите 45 минути, като бяха дело на Клаудио Кешерю в 18-ата и Сисиньо в 23-ата в рамките на 5 минути през първото полувреме.

"Причината за загубата е, че не можем да си реализираме положенията, а Лудогорец беше крайно рационален. До колкото знам на полувремето статистиката е показвала, че ударите са 8:2 в наша полза, но резултатът беше 2:0 за Лудогорец.

Но отстъпихме в агресията, а и някои индивидуални грешки ни изиграха лоша шега. Няма причина обаче да бъда недоволен от нашия отбор. Все пак индивидуалната класа на играчите на Лудогорец си каза думата.

Ние просто не успяхме да си реализираме положенията", коментира треньорът на Берое Димитър Димитров - Херо след срещата.

В друг мач от кръга Левски отстъпи с 1:2 на Ботев (Пловдив) при гостуването в Коматево. И двата гола за пловдивчани отбеляза Атанас Илиев (14, 20).