Футболното ни страшилище Лудогорец едва не стъпи накриво при гостуването си на Витоша в Бистрица от 16-ия кръг на Първа лига.
Разградчани, които през седмицата се орезилиха в Барселона като гост на Еспаньол от Лига Европа (0:6), бяха напът да си тръгнат само с точка срещу последния в класирането отбор, известен с факта, че премиерът Бойко Борисов рита за ветераните, но стигнаха до победата в добавеното време.
Тогава се разписа Димо Бакалов и донесе осма поредна победа за разградчани. Той засече хубаво центриране от страна на Жоржиньо и разстреля Християн Василев.
Така Лудогорец отново възстанови аванса си от седем точки пред третия Левски и 6 пред изненадващия втори в класирането Локо Пд. Бистришките "тигри" пък си останаха на дъното с едва 4 т.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
България изпревари Италия, Испания и Хърватия по чистота на водата в морето
Елена Йончева сигнализира Европол и Интерпол за политическа злоупотреба с лични данни заради Пеевски
Охрана не пусна китаристa на Guns N'Roses Slash във VIP зоната на холивудска премиера
Президентът Йотова в Карлово: Левски превърна свободата в национален идеал