Лудогорец продаде полузащитника Каули Оливейра в бразилския клуб Баия, съобщиха шампионите на България на официалния си сайт.
Халфът ще продължи кариерата с в тима Баия, който наскоро купи и българския национал Сисиньо.
Двата клуба финализираха успешно преговорите помежду си, като междувременно Каули премина медицински изследвания. Халфът бе представен като играч на Баия и ще започне тренировки в новия си клуб.
По неофициални данни трансферната сума е около 2,3 милиона евро.
Каули Оливейра бе привлечен в Лудогорец през януари 2020 година от германския Падерборн.
За три години с екипа на "орлите" бразилецът с германски паспорт изигра 115 мача във всички турнири, като отбеляза 27 гола и направи 21 асистенции.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2878
1
03.02 2023 в 16:19
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му