Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948 не се победиха

OFFNews 22 ноември 2020 в 20:57 1566 0

Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948 завършиха 1:1 в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Двубоят беше официален дебют за новия треньор на пловдивчани Александър Тунчев.

Домакините започнаха по-активно и първи стигнаха до гол. Това се случи още в петата минута, когато след изпълнение на ъглов удар Парвиз Умарбаев подаде на Лукас Масоеро, който с глава прати топката във вратата на съперника за 1:0.

Гостите реагираха и започнаха да атакуват по-смело. Така се стигна до 15-ата минута, когато Момчил Цветанов при опит да изчисти топката си вкара автогол за 1:1.

До края пловдивчани активно търсеха победата, но в крайна сметка резултатът се запази.

В друг мач от кръга, игран днес, Черно море успя да победи трудно Ботев Враца с 2:1 у дома.