Конте и Моуриньо си налитат на бой

OFFNews 14 март 2017 в 07:58 2168 0

Снимка Дейли мейл

Двама от най-емоционалните треньори в световни елит Антонио Конте и Жозе Моуриньо не пропуснаха да предложат шоу и при сблъсъка за купата, в който Челси би 1:0 Манчестър Юнайтед. Наложи се съдиите да ги разделят, иначе не се знаеше докъде могат да стигнат италианецът и португалецът.

Конте определено реагира прекалено бурно при нарушението, заради което Ерера от Юнайтед беше изгонен с втори жълт картон. Жестовете му подканяха рефера Оливър да отстрани халфа на гостите. При червения картон Моу само се усмихна иронично.

След 5 минути обаче  му дойдоха сили и той се втурна с обяснения към Конте. Прехвърчаха искри, съдията Оливър и помощниците му бяха призовани да помагат от четвъртия арбитър.

След края привържениците на Челси изпратиха с куп обиди бившия мениджър на "сините". Той не им остана длъжен, като ги "поздрави".

На екшъна, спечелен от Челси с гол на Н'Канте, се насладиха сър Алекс Фъргюсън, Дейвид Бекъм и още куп футболни звезди.