Двойникът на Меси дере гърло на "Камп Ноу"

OFFNews 23 октомври 2017 в 09:16 2854 0

Иранският двойник на Лионел Меси - Реза Парастеш, се появи на трибуните на "Камп Ноу" и донесе късмет на Барселона срещу Чалага при победата с 2:0 в 9-ия кръг.

Младежът от Иран си беше сложил фланелка с номер 10 и определено не остана незабелязан, а десетки си направиха снимки за спомен с него.

Иначе на терена Барселона се върна към победите. Срещата обаче беше белязана от скандален гол едва след 112 секунди игра. Топката видимо беше напуснала очертанията на игрището, но реферът не забеляза това и миг по-късно тя беше в мрежата за гол на Жерард Деулофеу. Андрес Иниеста се разписа за 2:0 в 56-ата минута.

С победата тимът на Ернесто Валверде си върна преднината от четири точки пред втория Валенсия. Реал Мадрид е пет точки от върха, след като разгроми с 3:0 Ейбар на "Сантяго Бернабеу".

Пауло Оливейра си отбеляза автогол в 19-ата минута, а Марко Асенсио (28) и Марсело (82) също допринесоха с голове за успеха.