Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз глоби отборите на Левски и Черно море и наказа по доклад двама футболисти на Локомотив Пловдив.
Черно море е санкциониран с общо 1300 лв. за нерегламентирано използване на факли и димки, и обидни и нецензурни скандирания, а Левски - с 1000 лв.
С по 300 лв. са глобени Етър Велико Търново, Ботев Враца и Лудогорец.
За блъскане на противников състезател ДК наказва Анте Аралица от Локомотив Пловдив със спиране на състезателни права за 2 срещи и с глоба в размер на 1000 лева, а за удар в главата на друг състезател - Симеон Георгиев Райков от Локо Пловдив със спиране на състезателни права за 5 срещи и 1200 лева.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец