Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

Децата на Барса вкараха на Реал само за 8 секунди

OFFNEWS 30 декември 2016 в 19:27 4449 0

В Испания завърши традиционния турнир за детски отбори до 12 г. (родени 2004 г.) La Liga Promises. На ½-финала Барселона спечели срещу Реал с 2:0, а първият гол каталунците вкараха още в 8-ата секунда на двубоя.

Дори триото Меси-Суарес-Неймар би завидяло на разиграването на техните наследници. На финала Барселона победи Атлетико (Мадрид) с 6:1 и така спечели турнира за шести път.

Това е 21-во издание на La Liga Promises, в който участват отбори от различни страни. Мачовете се играят на терен с по-малки размери във формат футбол 8 (7+1) в полувремена по 20 минути.

В тазгодишния турнир участваха испанските Барселона, Реал, Бетис, Валенсия, Атлетико, Спортинг Хихон, Севиля, Виляреал; германския Борусия Д, италианския Ювентус и британския Мидълсбро.