Берое разгроми Дунав в Русе, Камбуров не спира да бележи

OFFNews 24 ноември 2019 в 18:11 1589 0

Снимка beroe.bg

Отборът на Берое разгроми с 3:0 като гост Дунав в Русе в двубой от 17-ия кръг на Първа лига и се доближи плътно до топ 6 във временното класиране.

Така заралии прекъснаха неприятната си серия от две поредни загуби и зарадваха новия си треньор Димитър Димитров - Херо с първа победа, откакто наследи Александър Томаш.

Ветеранът Мартин Камбуров отново напомни за себе си. Той изигра своя мач №400 в родния елит и го ознаменува с попадение №226, с което откри резултата в 57-та минута.

По-малко от четвърт час преди края Ибрахима Конте реализира и втория гол и сложи точка на спора. Конте оформи класиката преди края и подпечата крайния успех.

Така Берое събра 24 точки, с колкото е и Черно море в спора за Топ 6. Варненци обаче са с по-добри показатели и удържат позицията засега.