
Бившият национал Димитър Бербатов направи първи стъпки в треньорството. Българинът е в Дубай, където вече води занимания на млади таланти.
Нападателят публикува снимки в Инстаграм от тренировките си с децата. На кадрите се вижда, че той наистина се забавлява, докато дава тактически насоки на бъдещите футболни звезди.

Бербатов е част от проекта "Football Escapes", който се занимава с организацията на футболни уроци за деца на различни места по света, като си партнира с най-добрите хотели и курорти.

Тренировките се водят само от бивши футболисти с големи успехи. Занимания с талантите са провеждали Рио Фърдинанд, Боби Замора, Теди Шерингам, Ейдур Гудьонсен, Емил Хески и Дани Мърфи.
В момента голмайстор №1 в историята на България е без отбор, след като в началото на март напусна със скандал "Керала Бластърс". Той изигра 8 срещи с екипа на индийския тим, в които реализира едно попадение.





























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
До 8 самолета и 250 военни от САЩ отиват на летище ''Безмер'' за подкрепа на войната в Иран
Радев: Ако не изпълняваме задълженията си към САЩ, как да очакваме те да изпълняват своите към нас?
Тръмп се закани на Иран: Ще унищожава електроцентрала или мост при удар на кораб в Ормузкия проток
Някогашното инвестиционно ''острие'' на ГЕРБ Десислава Трифонова стана съветник на вицепремиера Пулев