Осем деца от клуба по катерене и алпинизъм към НСА взеха участие в последния, пети кръг от Алпийско-Адриатическата купа по спортно катерене „Alps-Adriatic- InterRegional Climbing Cup“ 2019, която се проведе през изминалия уикенд в Австрия.
Мартина Бангеева и Николай Русев се класираха първи в състезанието при 14-годишните и в трите му дисциплини – боулдър, скорост и трудност, като в общото класиране за купата отново заеха първите места за цялостно представяне във всички кръгове, пише "24 часа".
Трето място в състезанието и крайното класиране пък зае Николай Ангелов (14г).
Равносметката за българския отбор от петте етапа на състезанието е 9 златни, 3 сребърни и 9 бронзови медала.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни