От днес в дистрибуторската мрежа в страната ще бъдат пуснати за продажба 200 000 броя годишни винетки за леки автомобили, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура".
Новите винетки за 2013 г. ще са с 3D холограми, а цената им ще остане без промяна.
По-скъпи ще са единствено дневните винетки за товарните автомобили.
Със старите годишни стикери може да се пътува до края на януари. В над 2 800 пункта в страната ще се продават винетки.
На пазара вече има 80 000 годишни, 40 000 месечни, 50 000 седмични и 200 000 дневни стикери за товарни автомобили и автобуси. За леки автомобили отпечатаните винетки са общо 790 хиляди - 500 000 годишни, 90 000 месечни и 200 000 седмични. Продадените до този момент стикери за тази година са общо 26 130 броя.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес