Двама души пострадаха след катастрофа на автобус в столичния ж.к. "Младост", съобщиха за OFFNews.bg от пресцентъра на МВР.
Инцидентът е станал малко преди 11.00 часа на спирката на бул. "Александър Малинов" срещу болница "Свети Панталеймон".
Автобусът по линия 305 се е блъснал в стълб, а след това в спирката. Леко пострадало е дете, което е пътувало в автобуса. Пострадала е и жена, която е била на спирката. Тя е приета в болница в съзнание, уточнява се състоянието ѝ.
По първоначална информация, на шофьора му е прилошало и изпуснал управлението. Шофьорът също е приет в болница със съмнения за инфаркт.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Състоянието на Ратко Младич се влошава, почти е загубил говора си
Член на екипажа на задържан във Великобритания танкер от руския сенчест флот е арестуван за нарушаване на санкциите
Княгиня Калина се самопоканила на шествието на семейството
Преводи на килограм