Олимпийската шампионка по ски-алпийски дисциплини Линдзи Вон и голф играчът Тайгър Уудс се разделиха след близо тригодишна връзка.
Това съобщи Вон във"Фейсбук", а по-късно и Уудс потвърди на уебсайта си.
"След почти три години заедно Тайгър и аз решихме да прекратим връзката си по взаимно съгласие. Винаги ще помня хубавите моменти, които имахме заедно. За съжаление и двамата имаме доста напрегнат професионален живот и бяхме принудени да прекарваме прекалено дълго време разделени. Винаги ще уважавам Тайгър. Той и неговото прекрасно семейство винаги ще имат специално място в сърцето ми", написа скиорката.
After nearly three years together, Tiger and I have mutually decided to end our relationship. I will always cherish the...
Posted by Lindsey Vonn on 3 май 2015 г.
"За съжаление, водим много забързан начин на живот, състезаваме се в изискващи спортове. Трудно е да прекарваме време заедно", заяви в съобщение Уудс.
Уудс и Вон бяха заедно от 2012 г. Двамата се запознали на благотворително събитие.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
04.05 2015 в 14:21
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други