За бетонирани гора и дървета по пътя София-Варна сигнализира читателят на OFFNews Станимир Станиславов.
По думите му бетон е излят върху дървета около Търговище. Той е заснел пътния знак точно до отклонението за машините, които строят новата магистрала. "Намира се преди да започне работещата част от магистрала "Хемус" около Търговище", пише Станиславов.
"Виждате как са унищожени дървета по най-дивия начин. Не знам коя компания строи, за да пратя и там тези ужасяващи за българската екология кадри", добавя той.
Според него има още няколко места, на които бетонът е излят.
Следете новините ни в :























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец