Космонавтите на Международната космическа станция ще получат специални вкуснотии, които да сложат на трапезата си на Нова година, предаде ТАСС.
Товарният кораб "Прогрес МС-04" трябва да тръгне на 1 декември за МКС, като в него ще има ябълки, грейпфрути, портокали. Тримата руснаци са си поръчали още горчица, кетчуп, хрян и аджика.
По-рано космонавтите получиха 4 кила мандарини и 15 опаковки черен хайвер от есетра по 30 грама всяка, доставени с кораба "Союз МС-03"
В сегашния състав на МКС са включени руските космонавти Андрей Борисенко, Сергей Рижиков и Олег Новицки, а също така американските астронавти Робърт Шейн Кимброу, Пеги Уитсън и европейският астронавт Тома Песке.
Товарният кораб "Прогрес МС-04" ще стартира от Байконур на 1 декември в 16:51 часа българско време.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
83938
3
30.11 2016 в 20:45
Позна само в първата част, за останалото тук некъде ми седи мейла, пиши да се видиме, нема проблеми, тея илядо лева дето ги спомена ше ги изпиеме за полвин вечер....
Ама после идваш тука и на всеослушание разказваш кое кво е било, как е минал риалити чека и колко голем човек е в живота Ел Гранде Команданте.
Имаме ли сделка?
83938
1
30.11 2016 в 19:42
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Проклятието подейства: Англия - Гана 0:0