Продължават протестите на медиците в Спешна помощ. Те ще имат официална среща днес с ръководството на центъра. Целта е да се обсъдят проблемите и евентуалните решения по наболели теми, съобщава Нова телевизия.
Символичните протести на лекари, медицински сестри и шофьори в Бърза помощ бяха възобновени след поредната проява на агресия срещу лекар.
Тема на срещата ще бъде и ниското заплащане в спешния център. Лекарите се оплакват, че последното им възнаграждение е значително по-ниско от това, което са получавали предходни месеци. По думите на ръководството причината е, че голяма част парите за допълнителни възнаграждения на служителите са изхарчени за техни бонуси предишните месеци.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец