Спешните медици се срещат с ръководството си

OFFNews 02 July 2014 в 09:03 1611 0
Спешните медици се срещат с ръководството си

Продължават протестите на медиците в Спешна помощ. Те ще имат официална среща днес с ръководството на центъра. Целта е да се обсъдят проблемите и евентуалните решения по наболели теми, съобщава Нова телевизия.

Символичните протести на лекари, медицински сестри и шофьори в Бърза помощ бяха възобновени след поредната проява на агресия срещу лекар.

Тема на срещата ще бъде и ниското заплащане в спешния център. Лекарите се оплакват, че последното им възнаграждение е значително по-ниско от това, което са получавали предходни месеци. По думите на ръководството причината е, че голяма част парите за допълнителни възнаграждения на служителите са изхарчени за техни бонуси предишните месеци.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026