11 сигнала за паднали клони, счупени керемиди и запушени отводнителни шахти са приели през изминалата нощ дежурните четири екипа за "Аварийна помощ и превенция" към Столичната община.
Наводнени са две кръстовища - на бул. „Вардар“ и „Възкресение“ и ул. „Кукуш“ и „Сливница“. Причината за наводняването са паднали клони и листа от градушката, които запушили шахтите.
Има отклонение в маршрута на две автобусни линии. 45 и 77 се отклоняват по булевард "Александър Стамболийски" заради наводнен от силния дъжд участък.
По нареждане на кмета на София Йорданка Фандъкова от 20.00 часа снощи всички сили и средства на Столична община са на терен за овладяване на ситуацията.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец