Българската банда D2 ще подгрява американските рок легенди Aerosmith в София. Стивън Тайлър и компания лично са избрали родната група.
„За мен винаги AEROSMITH са били една от най-уважаваните групи, а Joe Perry е един от любимите ми китаристи”, щастливо коментира фронтменът на D2 Митко Кърнев и добави, че любимите му песни на бандата са "Janie's Got a Gun" и "Love in an Elevator". На концерта D2 смятат да изпълнят на живо специална селекция от парчета, включваща тракове от чисто новия им албум “Феникс”, както и най-популярните песни в дискографията им.
AEROSMITH пристигат у нас в оригиналния си състав, точно както при основаването си през далечната 1970 г. в Бостън, Масачузетс: Стивън Тайлър (вокали), Джо Пери (китара), Брад Уитфорд (китара), Том Хамилтън (бас) и Джоуи Крамър (барабани).
Aerosmith ще забият на българска земя на 17 май на стадион "Локомотив". Билети може да откриете в мрежата на Тикетпро на цени от 70 до 150 лева.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес