Ръководството на Витоша Бистрица и старши треньорът на тима Енгибар Енгибаров се разделиха по взаимно съгласие. Заедно с него клуба напуска и целият треньорски щаб, информираха от клуба.
Бившият национал на България пое това лято щафетата от Росен Кирилов, като записа 22 мача начело на „тигрите” във всички турнири – 20 в първенството и още два в турнира за Купата на България, където тимът достигна до 1/8-финалната фаза на надпреварата.
Клубът благодари на Енгибар Енгибаров за всеотдайната му работа през тази половин година и му пожелава успех занапред.
В най-скоро време ръководството ще излезе с официална информация относно това кой ще води „тигрите” през пролетния дял.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец