Служител на електроразпределителното дружество загина, след като падна от стълб в Русе, предаде БНТ.
Мъжът е паднал от електрически стълб по време на планов ремонт в местността Пухлево дере и е починал на място.
От енергото казаха, че по първоначални данни най-вероятно става въпрос за човешка грешка. Според тяхната проверка работникът е бил оборудван с необходимите лични предпазни средства при работа на височина, електропроводът е бил изключен и служителят не е попадал под напрежение.
По случая се води следствие.
От компанията увериха, че ще подкрепят семейството на загиналия служител, освен това той има и медицинска застраховка за трудова злополука.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец