Момиче е с комоцио, след като ''излетя'' от прозореца на трамвай в София

OFFNews 20 September 2021 в 23:04 4225 0
Момиче е с комоцио, след като ''излетя'' от прозореца на трамвай в София

Момиче на 13 години е настанено в "Пирогов" с комоцио, след като "излетя" от прозореца на трамвай в София, съобщава бТВ.

Произшествието е станало на бул. "Янко Сакъзов".

Две коли и трамвай са се ударили, вследствие на което момичето е пострадало. 

От Спешна помощ съобщават, че екип е пристигнал на място три минути след подаване на сигнала. 

По-рано днес трамвай и автобус се удариха на кръстовището на бул. "Константин Величков" и бул. "Александър Стамболийски". При катастрофата пострадаха дете на 14 години и мъж на 75. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на