Quantcast

Момченце на 3 г. се натрови с хапчета

OFFNews Последна промяна на 05 януари 2014 в 09:36 2714 0

Дете се натрови с хапчета, предписани на баба му.
Дете се натрови с хапчета, предписани на баба му.

3-годишно момченце се е натровило с лекарства, предписани на баба му. Детето е било прието тази нощ в реанимацията на болницата в Благоевград, съобщи агенция БГНЕС.

Сигналът е подаден към 22 часа снощи от жк "Струмско" в града.

Родителите му се изплашили, когато видели, че детето започва да се унася и не открили лекарството срещу депресия, което бабата приемала.

Те се обадили на тел. 112. Линейка откарала детето в болницата, където му направили промивки. Има съмнения, че освен това лекарство детето е пило и хапчета срещу високо кръвно.

Детето е под лекарско наблюдение.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !