Целят с бутилка треньора на Славия в Благоевград

OFFNews 13 април 2018 в 22:16 3788 0

Отборът на Славия се утвърди на първото място в група А на втората осмица в Първа лига, след като победи с 5:2 Пирин Благоевград като гост.

До 91-ата минута резултатът на стадион "Христо Ботев" вървеше 2:2, но след това столичани вкараха нови три гола и приближиха домакините до участие в баражите за оставане в Първа лига. Срещата беше белязана от грозен инцидент, след като треньорът на Славия Златомир Загорчич беше уцелен с бутилка от трибуните.

2:5 Димитров (90+5)

В другия мач от потока днес Черно море победи Витоша Бистрица с 2:0 на стадион „Тича“ във Варна. Домакините започнаха силно двубоя и поведоха в резултата още в 19-та минута с попадение на Радослав Василев. В 32-та минута новият централен нападател на "моряците" вкара втория си гол в двубоя и с това оформи крайното 2:0.