Страшен банер стряска гостите на Йънг Бойс

OFFNews 11 август 2017 в 10:23 1519 0

Феновете на швейцарския Йънг Бойс влязоха в новините с чудовищен банер, който издигнаха на трибуните по време на мача с Тюн.

На него е изобразена героиня от филм на ужасите, която излиза от тв екран. Нищо чудно, че дори съперниковите футболисти се стъписват на терена, когато гостуват на един от фаворитите за спечелване на титлата в алпийската държава.

Такъв беше и случаят с нашия Валери Божинов, който гостува на Йънг Бойс с Лозана преди пет дни. Тимът му загуби с 0:3, а българинът остана на игрището до 58-ата минута, когато беше заменен.

Голове на Леонардо Бертоне в 16-ата и в 22-ата минута на мача дадоха солиден аванс в полза на столичани още преди почивката.

Гийом Оаро от дузпа в 67-ата минута оформи класическия успех в полза на Йънг Бойс.