Арнолд Шварценегер е готов за снимките на втория сезон на сериала FUBAR за Нетфликс през април, независимо че се подложи на операция за поставяне на пейсмейкър на сърцето, съобщи Пи Ей мидия.
Звездата от "Терминатор" (76 г.) съобщи в подкаста си преди дни, че по-рано този месец се е подложил на операцията и се пошегува, че вече е "малко повече машина: имам си пейсмейкър".
Шварценегер написа в Инстаграм, че е получил много благопожелания от почитатели от цял свят, както и въпроси дали здравето ням ада му попречи да снима във втория сезон на сериала. "Категорично не. Готов съм за снимки през април", написа той в социалната мрежа. Холивудският актьор, роден в Австрия, участва в първия сезон на сериала за агент на ЦРУ, който преди пенсионирането си разкрива семейна тайна и е принуден да поеме една последна служебна задача на терен.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел