Българите в Пьонгчанг на 16 февруари + програмата за деня

OFFNEWS Последна промяна на 16 февруари 2018 в 01:59 3622 0

Четирима наши олимпийци застават на старт в Пьонгчанг днес. Първи от нашите стартират сноубордистката Александра Жекова в квалификациите в бордър кроса и алпийката Мария Киркова, която ще вземе участие в слалома. Началото на състезанията им е от 3 часа.

Малко по-късно, от 8 часа, ще стартират и двамата ни участници в ски бягането Веселин Цинзов и Йордан Чучуганов.

Програма на българите днес:
03:00 Сноуборд (жени): крос, квалификация - Александра Жекова
03:00 Ски алпийски дисциплини (жени): слалом, I манш - Мария Киркова


05:15 Сноуборд (жени): крос, финали - Александра Жекова (евентуално)
06:15 Ски алпийски дисциплини (жени): слалом, II манш - Мария Киркова (евентуално)
08:00 Ски бягане (мъже): 15 км св. стил - Веселин Цинзов, Йордан Чучуганов

Пълна програма за 16 февруари:

02:05 Кърлинг, мъже, 4-и кръг: Италия - Дания
02:05 Кърлинг, мъже, 4-и кръг: Норвегия - Южна Корея
02:05 Кърлинг, мъже, 4-и кръг: Швеция - САЩ
02:30 Скелетон, мъже: 3-и манш


03:00 Алпийски ски, жени: Слалом, първи манш
03:00 Сноуборд, жени: бордъркрос, квалификации
03:00 Фигурно пързаляне, мъже: кратка програма

04:00 Алпийски ски, мъже: Супер Г
04:15 Скелетон, мъже: 4-и манш
05:10 Хокей на лед, мъже, група В, втори кръг: САЩ - Словакия

05:15 Сноуборд, жени: бордъркрос, 1/4-финали
05:36 Сноуборд, жени: бордъркрос, 1/2-финали
05:52 Сноуборд, жени: бордъркрос, финал

06:15 Алпийски ски, жени: Слалом, втори манш
07:00 Ски бягане, 15 км класически стил
07:05 Кърлинг, жени, 4-и кръг: Дания - Канада

07:05 Кърлинг, жени, 4-и кръг: Южна Корея - Швейцария
07:05 Кърлинг, жени, 4-и кръг: Швеция - Русия
09:40 Хокей на лед, мъже, група В, втори кръг: Русия - Словения


13:00 Бързо пързаляне с кънки, жени: 5000 метра, финал
13:00 - 13:52 Фрийстайл, жени: акробатика финал 1, 2 и 3
13:05 Кърлинг, мъже: 5-и кръг: Япония - Швейцария

13:05 Кърлинг, мъже: 5-и кръг: Швеция - Великобритания
13:05 Кърлинг, мъже: 5-и кръг: Дания - САЩ
13:05 Кърлинг, мъже: 5-и кръг: Канада - Южна Корея
13:20 Скелетон, жени: първи манш

14:10 Хокей на лед, мъже, група С, втори кръг: Финландия - Норвегия
14:10 Хокей на лед, мъже, група С, втори кръг: Швеция - Германия
14:30 Скелетон, жени: втори манш
14:30 Ски скок, мъже, квалификации на голяма шанца

Виж още за:
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови