
Тенисистът Данил Медведев специално поздрави суперзвездата Рафаел Надал за неговата 19-а титла в турнир от Големия шлем. Матадора победи руснака с 7:5, 6:3, 5:7, 4:6, 6:4 на финала на US Open и си осигури четвърта титла в Ню Йорк.
"На първо място искам да поздравя Рафа за 19-та му титла от Големия шлем. Това е нещо немислимо, изумително. Поздравявам и екипа му, който върши невероятна работа.
Много е тежко да се играе срещу него. Гледах върху екрана, където изписваха всичките му 19 титли и се чудех ако бях спечелил аз, какво щяха да излъчат.
Това, което Надал прави за тениса цялостно, е невероятно. Благодаря ти и отново, поздравления. Чудех се какво трябва да говоря сега. Знам, че това което казах по-рано по време на турнира, беше нещо лошо.
Тази нощ винаги ще остане в съзнанието ми, тъй като играх на най-големия корт в света на тениса. Беше наелектризиращо. Освирквахте ме с право. Мога да се променя, все пак съм човек, който допуска грешки. Благодаря ви от сърце", каза Медведев.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Зеленски отказа да подпише споразумението със САЩ за редкоземните метали на Украйна
Зеленски отказа да подпише споразумението със САЩ за редкоземните метали на Украйна
Зеленски отказа да подпише споразумението със САЩ за редкоземните метали на Украйна
Русия публикува снимки на американец, арестуван в Москва за трафик на наркотици