
Григор Димитров излиза срещу Роджър Федерер в 1/8-финалния им мач на Уимбълдън днес.
Двубоят между първата ни ракета и седемкратният носител на титлата на турнира от Големия шлем е на централния корт, трети в програмата му за деня и вероятно няма да започне преди 19 ч.
Българинът и швейцарецът ще трябва да изчакат края на срещата между световния номер 1 Анди Мъри и френския му съперник Беноа Пер, преди да излязат на тревния корт на "All England Club".
Първият мач на централния корт започва в 15 ч. българско време. Той е между Винъс Уилямс и Ана Конюх.
Рафаел Надал и Новак Джокович също ще бъдат на корта днес. И двамата ще играят на корт 1 в последователни мачове. Първи за битката си срещу Жил Мюлер ще излезе испанецът. Мачът му е втори в програмата, след женски двубой. Джокович ще спори с французина Адриан Манарино за място в 1/4-финалите.
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В петък вечерта и в разгара на лятото правителството обяви формулата си за справедливи цени на храните
Сенатът на САЩ прие закон за адски санкции срещу Русия
Сенатът на САЩ прие закон за адски санкции срещу Русия
В петък вечерта и в разгара на лятото правителството обяви формулата си за справедливи цени на храните