Катаджия влиза в затвора за подкуп от 200 лв

OFFNews 10 February 2016 в 16:13 7057 9
Катаджия влиза в затвора за подкуп от 200 лв

Три години и половина затвор и 5 000 лева глоба получи пътният полицай от Добрич, поискал 200 лева подкуп, за да не състави акт за нарушение. 

Престъплението е извършено през ноември 2012-а година на територията на Добрич. 52-годишният катаджия Иван Петков ще изтърпява наказанието при първоначален общ режим в затворническо общежитие. Той няма право да заема държавна длъжност и да работи като полицай за срока на лишаването му от свобода, уточняват от съда.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша