36-годишна отива на съд за ПТП с пострадал на пешеходна пътека

OFFNews 13 April 2022 в 10:34 1381 0
36-годишна отива на съд за ПТП с пострадал на пешеходна пътека

Прокуратурата внесе обвинителен акт срещу 36-годишна жена, причинила пътно-транспортно произшествие с пострадал.

Това се е случило на 20 август 2021 г. около 08:30 ч. на ул. „Йерусалим” в София. Обвиняемата карала пежото си с превишена скорост и не спряла на пешеходна пътека. По това време пресичала жела и била ударена от колата.

Пешеходката получила средна телесна повреда.

Делото срещу обвиняемата ще продължи в Софийския районен съд.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша