Бетис би с 10 души Атлетико в Мадрид

Васил Георгиев 18 декември 2011 в 15:43 1211 0

roke santa cruz

Отборът на Бетис победи като гост Атлетико (Мадрид) с 2:0 в мач от XVII кръг в Примера дивисион.

Севилци стигнаха до втората си поредна победа и шеста от началото на сезона с 10 души, след като в 72-ата минута втори жълт и червен картон получи авторът на първото попадение Алехандро Посуело. Тази минути се оказа ключова в мача и заради това, че тогава в редиците на Бетис бе извършена смяна, като на мястото на Ечеберия в игра се появи парагваецът Роке Санта Крус. Именно той в 90-ата минута вкара за 2:0 за Бетис. За Санта Крус това е трето попадение от началото на сезона. За Атлетико това е втора поредна загуба и общо седма за сезона. Примера дивисион, XVII кръг Хихон - Еспаньол 1:2 Майорка - Хетафе 1:2 Атлетик (Билбао) - Сарагоса 2:1 Севиля - Реал (Мадрид) 2:6 (хеттрик на Кристиано Роналдо) Атлетико (Мадрид) - Бетис 0:2 От 17 часа Гранада - Леванте от 19 часа Осасуна - Виляреал от 20,45 часа Сантандер - Реал Сосиедад От 22,30 часа Валенсия - Малага Класиране 1.Реал (Мадрид)    40 точки 2.Барселона    37 т. 3.ВаленсиЯ    30 Т (мач по-малко) 4.Леванте    29 т.(мач по-малко) 5.Севиля    24 т. 6.Малага    24 т. (мач по-малко)