Ветеринарите отново излизат на протест

Ивайло Анев 04 September 2014 в 07:35 2649 0
Ветеринарите отново излизат на протест
Ветеринарите излизат на протест.

Ветеринарите отново излизат на национален протест. Те са недоволни от липсата на стратегия и управление на ветеринарномедицинската дейност в България.

Частните ветеринари са недоволни от подготвяните промени на цените по държавната профилактична програма. Едно от исканията им е оттук нататък ветеринарната професия да не се третира като селскостопанска, а като медицинска. 

Освен това протестиращите ветеринари не искат вече да бъдат под шапката на Министерството на земеделието и храните.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Българското оръжие за Украйна