Рокери обсадиха сградата на турското посолство в София.
Те протестират срещу бягството на турския гражданин Фарук Бекташ, който уби двама мотористи - съпруг и съпруга, край Драгоман.
Катастрофата стана на 24 юли. Бекташ помел мотора на съпрузите с мерцедеса си - заспал зад волана и навлязъл в насрещното движение. Мъжът и жената отивали към Австрия, за да видят сина си. Миналата седмица Софийският окръжен съд остави Бекташ под домашен арест Днес 60-годишният пенсионер трябваше да се яви в Софийския апелативен съд, който трябваше да гледа мярката. Спорното решение на окръжния съд предизвика коментари, че извършителят може да се укрие.
Срещу посолството на бул. "Васил Левски" сега са се събрали 30-40 рокери. Те са на отсрещната страна на булеварда. На тротоара пред вратите на посолството пазят полицаи - има четири патрулки и 10-ина униформени.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17955
6
04.08 2016 в 14:54
Дебили.
18020
5
04.08 2016 в 13:21
19507
4
04.08 2016 в 12:27
Рокери, къде бяхте?
18319
3
04.08 2016 в 12:14
18319
1
04.08 2016 в 12:06
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие