Протестиращи заради проблемите с водоснабдяването плевенчани блокираха за 20 минути главния път София – Русе - при детелината край село Ясен, съобщава БТА.
Само по този начин управляващите могат да ни чуят, заявиха участници в протеста. Те скандираха "Искаме вода!".
По-рано многолюдният протест започна на централния площад „Възраждане“ пред сградата на Община Плевен.
В началото на седмицата на пресконференция в Община Плевен бе съобщено, че режимът на водата в града, въведен от средата на август, се отменя.
Два дни по-късно стана ясно, че все още няма достатъчно количества вода, за да бъде отменен режимът.
От "Български ВиК холдинг" започнаха проверка на действията на управителя на "Водоснабдяване и канализация"- Плевен.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
4010
2
08.12 2024 в 19:33
-280
1
08.12 2024 в 18:06
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера