Лекари излизат днес на протест под надслов "Млади лекари за ново здравеопазване".
Медиците ще излязат на протест с куфари, символизиращи риска България да остане без лекари заради ниското заплащане и лошите условия у нас, които ги принуждават да търсят препитание в чужбина.
С обелки от портокали те ще призоват политиците да „освежат” здравната система, за да спрат изтичането на български лекари към чужбина.
Организаторите са готови и с предложения за оздравяване на българското здравеопазване. Според техните данни има риск до 2020 година страната ни да остане без медицински специалисти.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Санкциите срещу Русия удариха самолетостроенето й. Производството на нови лайнери зацикли и дори спря
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари