"ДПС-Ново начало" подкрепя правителството, но не участва в него. Това заяви лидерът на фракцията Делян Пеевски в кулоарите на парламента.
"Подкрепям правителството да прави добри неща за хората. Ние в правителството не участваме и няма да участваме. Искам да работят за хората и да се развива България", каза Пеевски.
По думите му "тяснопартийният интерес" на "ДПС-Ново начало" е да има нови избори.
"Моята партия е втора партия. Ще имам два пъти повече депутати, но това не е важно. Важно е хората и България да са добре".
Той бе категоричен, че "ДПС-Ново начало" няма да подкрепи бъдещ вот на недоверие към правителството, иницииран от ПП-ДБ.
"С тези хора никога няма да колаборира моята партия", закани се Пеевски.
Според Пеевски настоящият вот на недоверие е "изчерпан" и "губи времето на хората".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
6789
8
17.04 2025 в 21:24
Разбира се, че сега еврозоната предстои.
След това, да пада тази четворна сглобка и да идва ...
Да видим кой, ако дп продължава да купува, а овцете, - да му взимат парите, пък каквото стане!
-280
7
17.04 2025 в 13:52
800
6
17.04 2025 в 13:23
-4585
5
17.04 2025 в 12:39
-1243
4
17.04 2025 в 12:30
-2600
3
17.04 2025 в 12:06
2878
2
17.04 2025 в 12:05
-2600
1
17.04 2025 в 12:01
хаххахахаха
Глигевски - премиерин!
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага