Ахмед Доган вече не е в резиденцията в Лозенец.
В късния следобед екип на Би Ти Ви е получил разрешение от собственика - бившия министър на Орешарски Данаил Папазов да влезе в сараите. Там е намало нито един човек.
Хората от ДПС, които пазеха с жива верига дома на Доган вече са си били тръгнали.
Днес до ранния следобед те бяха убедени, че лидерът им е вътре.
Късно снощи интернетът е бил спрян за около 3 часа, разказа депутатът Савим Али. Това е причинило спиране и на охранителните камери. По-късно е спрял и токът.
В момента, в който Би Ти Ви са били в резиденцията вече ток и интернет е имало.
Към момента няма информация къде е лидерът на ДПС.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-280
4
01.09 2024 в 21:48
-280
3
01.09 2024 в 21:44
305
2
01.09 2024 в 20:53
4010
1
01.09 2024 в 20:38
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други