8. Листите на "Нова България" за парламентарните избори

Последна промяна на 04 септември 2014 в 18:40 7247 0

Публикуваме пълните листи на партия "Нова България" за предстоящия парламентарен вот на 5 октомври.

Жребият отреди "Нова България" да се яви на изборите с номер 8.

1 МИР Благоевград:

1. Александър Маринов Пеновски
2. Илия Богданов Шербетов
3. Веселин Димитров Танушев
4. Венцислав Димитров Неделчев
5. Силвия Витанова Янева

2 МИР Бургас:

1 Дарина Величкова Савова
2 Елена Петрова Перева
3 Цветолюб Любомиров Стоицев
4 Мариан Любчев Костов
5 Васил Янков Василев
6 Йордан Евгениев Генчев
7 Красимир Димитров Кунев
8 Александър Атанасов Иванов
9 Валентина Неделчева Стоицева

3 МИР Варна:

1. Иван Илиев Георгиев
2. Петър Жулианов Чаушев
3. Ирена Тодорова Христова
4. Искрен Георгиев Иванов
5. Георги Желев Великов
6. Емил Бориславов Златев
7. Грета Рачева Неделчева
8. Валентин Петров Чиков
9. Дарияна Неделчева Неделчева

4 МИР Велико Търново

1 Николай Светозаров Гъмзов
2 Миглена Владимирова Цветанова-Димитрова
3 Анна Бориславова Манчева-Стоянова
4 Ирена Тодорова Христова

5 МИР Видин:

1. Виктория Руменова Нешева
2. Юлиян Митков Миков
3. Митко Владимиров Иванов

6 МИР Враца:

1. Венцислав Веселинов Димитров
2. Даниела Ангелова Савовска
3. Надежда Николаева Иванова

7 МИР Габрово:

1 Светослав Димитров Минчев
2 Мирослав Борисов Денчев
3 Мирослав Николаев Кацаров

8 МИР Добрич:

1. Живко Димов Желев
2. Йордан Стоянов Стоянов
3. Николай Иванов Николов
4. Дарина Величкова Савова

9 МИР Кърджали:

1 Иван Милчев Черкезов
2 Станко Радославов Анушев
3 Георги Георгиев Билюков
4 Юзеир Айдънов Алиев
5 Веселин Борисов Кузев
6 Любомир Димитров Илиев
7 Атанас Димитров Цветков
8 Стоян Василев Колячев
9 Таня Любомирова Китанчева
10 Михаела Михайлова Димитрова

10 МИР Кюстендил:

1 Офелия Василиева Димова
2 Владислав Велков Иванов
3 Анна Бориславова Манчева-Стоянова
4 Силвия Витанова Янева

11 МИР Ловеч:

1 Венцислав Веселинов Димитров
2 Александра Владимирова Бенова

12 МИР Монтана:

1. Георги Христов Георгиев
2. Владимир Каменов Петров
3. Валентин Владимиров Пешков
4. Петър Викторов Младенов

13 МИР Пазарджик:

1 Агоп Едуард Каспарян
2 Петко Иванов Вацев

14 МИР Перник:

1 Самуил Ангелов Илиев
2 Росен Валентинов Александров
3 Таня Димитрова Борисова
4 Анета Рафаилова Халваджийска
5 Олег Кирилов Григоров
6 Миглена Георгиева Гиоуванаки
7 Василка Богданова Смрикарова
8 Емили Емилова Бориславова

15 МИР Плевен:

1 Станчо Тошков Тотов
2 Васил Антонов Антонов
3 Павлин Гергов Сирашки
4 Йордан Иванов Тодоров
5 Миглена Янкова Манолова
6 Станислав Борисов Петков

16 МИР Пловдив:

1. Илиян Николаев Добрев
2. Стефан Димитров Ставрев
3. Димитър Стефков Атанасов
4. Николай Славчев Серафимов
5. Антония Веселова Дамянова
6. Владимир Андреев Щерев
7. Димитър Петев Мицев
8. Александър Димитров Алексиев
9. Ана Иванова Коюва

17 МИР Пловдив- област:

1 Димитър Петев Мицев
2 Владимир Андреев Щерев
3 Димитър Стефанов Атанасов
4 Александър Димитров Алексиев
5 Александър Атанасов Иванов

18 МИР Разград:

1. Росен Димитров Кайнаров
2. Илия Кънчев Стойчев
3. Марин Иванов Христов
4. Стилиян Анатолиев Тодоров

19 МИР Русе:

1. Живко Емилов Чапъров
2. Мария Николова Костадинова
3. Станимир Колев Иванов
4. Росица Симеонова Иванова
5. Александър Павлинов Кондев

20 МИР Силистра:

1. Пламен Георгиев Геков
2. Даниел Добрев Йорданов
3. Христо Лазаров Куртев
4. Марин Иванов Христов

21 МИР Сливен:

1 Антония Веселова Дамянова
2 Пламен Иванов Костов
3 Александър Костадинов Канурков
4 Живко Димитров Желев
5 Камен Каменов Лисички
6 Мариан Любчев Костов

22 МИР Смолян:

2.1. Даниела Тодорова Родопска
2.2. Димитър Венциславов Костов
2.3. Бурханеттин Музафер Озмелекс
2.4. Атанас Димитров Цветков
2.5. Таня Любомирова Китанчевас

23 МИР София:

1 Ивайло Петров Симеонов
2 Петър Викторов Младенов
3 Иван Милчев Черкезов
4 Георги Георгиев Билюков
5 Самуил Ангелов Илиев

24 МИР София:

1 Георги Михайлов Миков

25 МИР София:

1 Христо Дженев Казанджиев

26 МИР София- област:

1 Ивайло Петров Симеонов
2 Николай Павлинов Панчев
3 Цветолюб Димитров Станев
4 Мария Дончева Героева
5 Борислав Валентинов Вълков
6 Ивелина Валентинова Вълчева
7 Соня Асенова Вутова
8 Маня Атанасова Карамихова

27 МИР Стара Загора:

1. Димитър Цонков Иванов
2. Димитър Тодоров Станчев

28 МИР Търговище:

1.Петър Жулианов Чаушев
2.Стойчо Александров Наков

29 МИР Хасково:

1 Стефан Стефанов Героев
2 Мария Николова Костадинова
3 Димитър Росенов Въчев

30 МИР Шумен:

1 Цветелина Илиянова Цветанова
2 Иван Николов Любенов
3 Стойчо Александров Наков

31 МИР Ямбол:

1.Цветолюб Любомиров Стоицeв
2.Павел Стефанов Илиев
3.Елена Петрова Перева
4.Камен Каменов Лисички




За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !