16. Листите на Нова алтернатива за парламентарните избори

Последна промяна на 04 септември 2014 в 18:00 9169 0

Публикуваме пълните листи на партия Нова алтернатива за предстоящия парламентарен вот на 5 октомври.

Жребият отреди Нова алтернатива да се яви на изборите с номер 16.

1 МИР Благоевград:

1. Костадин Борисов Бърдарски

2. Виктор Николов Левунлиев

3. Ангел Николов Цветанов

4. Радослав Илиев Младенов

5. Стилиян Марков Марков

2 МИР Бургас:

1. Стоян Атанасов Атанасов

2. Ромина Красимирова Иванова

3. Иван Павлов Милов

4. Александър Бойков Караджов

5. Иван Русев Джендов

6. Любена Миткова Начева

7. Пейчо Георгиев Георгиев

8. Сергей Минков Хасъмски

9. Георги Любомиров Желязков

10. Александър Александров Милтиядов

11. Георги Кръстев Кръстев

12. Радостин Иванов Корентов

3 МИР Варна:

1. Пламен Стоянов Костадинов

2. Кремена Илиянова Томова-Казарян

3. Артур Серьожаевич Ованесян

4. Иван Петров Димитров

5. Йордан Стефанов Михтиев

6. Илияна Стефанова Донева

7. Галина Младенова Никова

4 МИР Велико Търново:

1. Йордан Стефанов Михтиев

2. Михаил Димитров Милатович

3. Иван Христов Денев

4. Румяна Цанева Георгиева

5. Розалия Николова Лозанова-Гешева

6. Елена Михайлова Христова

7. Даниела Симеонова Фиркова

8. Димитрия Йорданова Виденова

9. Илияна Стефанова Донева

10. Румен Константинов Райков

11. Борис Стоянов Великов

12. Петър Милков Йовчев

13. Валери Стоянов Стойчев

14. Ваня Симеонова Костова

15. Мариан Тодоров Недялков

16. Цветан Иванов Иванов

5 МИР Видин:

1. Марчело Петков Манойлов

2. Мадлен Красимирова Стефанова

3. Сашо Алексиев Тихомиров

4. Сашо Петров Йончев

5. Венета Александрова Василева - Петкова

6. Максимка Тодорова Дечева

7. Пламен Иванов Петров

8. Иван Мирославов Георгиев

6 МИР Враца:

1. Илиана Донкова Генова - Димитрова 

2. Митко Цочев Нанковски 

3. Живко Димитров Трънски 

4. Силвия Ценова Яньовска 

5. Малинка Саздова Станимирова

6. Десислава Николаева Мирчева 

7. Милен Николов Мирчев 

8. Стефан Драгиев Марков

7 МИР Габрово:

1. Петър Иванов Петров

2. Иваничка Христова Иванова

3. Нивелин Петров Недев

4. Георги Любомиров Желязков

5. Иван Христов Недев

6. Борис Стоянов Великов

7. Ваня Симеонова Костова

8 МИР Добрич:

1. Петромир Велев Велев

2. Александър Иванов Цанков

3. Калин Жеков Чалъков

4. Петър Петков Русев

5. Марияна Симеонова Разнотовска

9 МИР Кърджали:

1. Теодор Димитров Одрински

2. Илия Константинов Илиев

3. Стоян Петров Стоянов

10 МИР Кюстендил:

1. Велизар Станимиров Аспарухов

2. Любомир Василев Малоселски

3. Иван Лазаров Василиев

4. Светлана Стоянова Петрова

5. Борислав Станиславов Димитров

11 МИР Ловеч:

1. Митко Цочев Нанковски

2. Светослав Димитров Станев

3. Веселин Борисов Нанев

4. Мариан Маринов Атанасов

5. Панталей Георгиев Кочорапов

6. Томи Йорданов Лалов

7. Тодор Антонов Живко

12 МИР Монтана:

1. Мадлена Красимирова Стефанова

2. Любомир Цецов Цецов

3. Марчело Пеков Манойолов

4. Иван Мирославоа Георгиев

5. Симеон Николов Борисов

6. Валентина Йорданова Аристотелова

13 МИР Пазарджик:

1. Илко Добрев Дишков

2. Георги Андреев Андреев

3. Борис Димитров Димитров

4. Любомир Николов Видев

5. Любена Миткова Начева

6. Димитър Георгиев Димитров

7. Дафинка Ангелова Кънева

8. Николай Иванов Найденов

9. Митко Максимов Ангелов

10. Савина Кирилова Топкарова

11. Никола Георгиев Димитров  

14 МИР Перник:

1. Александър Велков Петров

2. Васил Владимиров Василев

3. Милена Станиславова Димитрова

4. Валентин Жеков Върбанов

5. Николай Иванов Брандийски

6. Илиян Евгениев Иванов

15 МИР Плевен:

1. Василка Петкова Русева

2. Мариан Маринов Атанасов

3. Надя Александрова Димитрова

4. Милена Недкова Мънева

5. Поля Николаева Василева

6. Тодор Антонов Живков

7. Стоян Михайлов Тодоров

8. Пeтрозар Мянков Филипов

9. Цветан Иванов Иванов

16 МИР Пловдив 16:

1. Николай Георгиев Цонев

2. Бойка Стоянова Татанова

3. Илиян Любенов Александров

4. Любка Николова Бълчева

5. Димитър Веселинов Костов

6. Щиряна Янкова Тикова

7. Йордан Илиев Ликов

8. Цветан Димитров Здравчев

9. Петър Георгиев Петъчев

10. Атанас Иванов Колев

11. Елин Абдонов Андонов

12. Петър Илиев Герчев

13. Траян Ангелов Ангелов

14. Мариана Конастантинова Мензайъс

15. Любомир Димитров Аргиров

16. Лилия Валодиева Къзманова

17. Мария Илиева Робовска

17 МИР Пловдив 17:

1. Любомир Димитров Аргиров

2. Николай Куманов Куманов

3. Недялко Рашков Рашков

4. Ганчо Стефанов Райчинов

5. Елена Николаева Матакова

6. Стоянка Иванова Ганчозова

7. Владимир Георгиев Панайотов

8. Красимир Георгиев Михайлов

9. Петър Милков Йовчев

10. Цветан Димитров Здравчев

11. Георги Стоянов Механджийски

12. Траян Ангелов Ангелов

13. Димитър Веселинов Костов

18 МИР Разград:

1. Илия Константинов Илиев 

2. Галина Савчева Димитрова

3. Румен Иванов Вълчев 

4. Стефан Христов Христов 

19 МИР Русе:

1. Борис Йосифов Мачев

2. Румен Чиприянов Януаров

3. Галина Добрева Петрова

4. Десислава Кирилова Русева

5. Меджнун Мехмедов Хасанов

6. Десислава Ангелова Илиева

7. Валентин Жеков Върбанов

8. Мирослав Николаев Мартинов

9. Елена Михайлова Христова

10. Петьо Ангелов Пеев

11. Николай Илиев Джингозов

20 МИР Силистра:

1. Благослав Димитров Атанасов

2. Павел Енчев Савов

3. Николай Йорданов Николов

4. Десислава Руменова Тахнева

5. Александър Иванов Цанков

6. Свилен Стайков Стоянов

7. Радослав Кръстев Костадинов

8. Веселин Георгиев Костов

21 МИР Сливен:

1. Петър Иванов Димитров

2. Стефка Николаева Шевкенова

3. Андрея Панайотов Андреев

4. Яница Красимирова Атанасова

5. Андон Иванов Добрев

6. Петко Иванов Приставов

7. Стефан Петров Петров

8. Стефан Василев Желязков

9. Йордан Иванов Балтов

10. Тихомир Алексиев Кондев

11. Теодор Димитров Одрински

12. Филип Ангелов Маринов

22 МИР Смолян:

1. Стойко Димитров Стойков 

2. Николай Ангелов Минев 

3. Симеон Николов Борисов

4. Тодорка Василева Манолевска

5. Албена Стойчева Иванова 

6. Николай Иванов Найденов

7. Надежда Мирославова Заимова

8. Юлиян Бисеров Кикьов 

 23 МИР София 23:

1. Николай Георгиев Цонев

2. Емил Желев Димиторов

3. Иван Ангелов Жиров

4. Николай Иваннов Брандийски

5. Николай Койчев Ванков

6. Ева Емилова Калчева

7. Александър Бойков Караджов

8. Катя Сашкова Петкова

9. Милена Станиславово Димитрова

10. Ивайло Стоянов Събев

11. Петрозар Мянков Филипов

12. Светлана Стоянова Петрова

13. Пантелей Георгиев Кочаранов

14. Светлозар Стоянов Суев

15. Борислав Станиславов Димитров

16. Симеон Симеонов Илиев

17. Веселин Борисов Димитров

18. Стефан Бориславов Димитров

19. Пантелей Петров Семерджиев

20. Жанета Георгиева Янопулу

21. Венцислав Панчев Митев

22. Васил Николов Казанджиев

24 МИР София 24:

1. Снежана Димитрова Миликина

2. Валентин Дамянов Лазаров

3. Милена Желязкова Минева

4. Невена Спасова Моджахед

5. Борис Николов Димитров

6. Мариана Георгиева Петрова

7. Цветомир Дамянов Лазаров

8. Стефка Йорданова Спасова

9. Пламен Венциславов Митев

10. Георги Димитров Димитров

11. Димитър Генчев Димитров

12. Анелия Димитрова Димитрова

13. Сергей Минков Хасъмов

14. Любомир Николов Видев

15. Стоян Михайлов Тодоров

16. Павел Иванов Цветанков

17. Димитър Панайотов Мухтаров

18. Робърт Гришев Григоров

19. Траян Стойков Грозев

20. Ина Красимирова Арсова-Кирилова

21. Пламен Иванов Петков

22. Елка Иванова Стойкова

25 МИР София 25:

1. Вaлентин Дамянов Лазаров

2. Иван Ангелов Жиров

3. Кристина Димиторва Кръстева

4. Пламен Иванов Петков

5. Светослав Петров Мартинов

6. Цветомир Дамянов Лазаров

7. Борисла Янакиев Стоименов

8. Вероника Георгиева Койчева

9. Петър Ангелов Илиев

10. Росица Пламенова Христова

11. Елин Андонов Анодонов

12. Малина Боянова Начкова

13. Милен николов Мирчев

14. Стефан Драгиев Марков

15. Десислава Николаева Мирчева

16. Виолета Петкова Герова

17. Константин Олегов Моев

18. Петър Ангелов Илиев

19 Милена Стойчева Борисова

20 Симеон Станчев Симеонов

21. Иван Вергилов Георгиев

26 МИР София област:

1. Светослав Петров Мартинов 

2. Емил Желев Димитров

3. Гроздан Медодиев Николов

4. Аделина Пламенова Матева

5. Пенка Цанева Ладжарова

6. Стелиян Христов Христов

7. Снежанка Колева Стойнева

8. Донко Георгиев Григоров

9. Севда Асенова Кирилова

10. Емил Илиев Колев

11. Зорница Георгиева Петрова

12. Катя Сашкова Петкова

13. Кирил Петров Исаев

14. Малинка Саздова Станимирова

15. Борислав Захариев Тимев

16. Ивон Жекова Минчева

27 МИР Стара Загора:

1. Радион Василев Попов

2. Румен Славчев Йорданов

3. Стоян Петров Стоянов

4. Снежана Стоянова Господинова

5. Кънчо Колев Колев

6. Стела Койчева Ванкова

7. Соня Димитрова Малешкова

8. Валери Стоянов Стойчев

9. Десислава Танчева Танчева

10. Анка Славова Василева

28 МИР Търговище:

1. Петя Харизанова Вълчева

2. Иван Русев Джендов

3. Христо Божидаров Димитров

4. Йордан Димитров Михов

29 МИР Хасково:

1. Снежана Стоянова Господинова

2. Таня Димова Христова

3. Бисер Георгиев Господинов

4. Ончо Дикран Мардикян

5. Атанас Стратиев Стефанов

6. Георги Любомиров Желязков

30 МИР Шумен:

1. Герган Николаев Джиновски

2. Ивалин Василев Павлов

3. Галина Савчева Димитрова

4. Светослав Димитров Станев

5. Светлана Василева Карастоянова

6. Севдалина Петрова Герджикова

7. Данаил Николов Овчаров

31 МИР Ямбол:

1. Георги Кръстев Кръстев

2. Николай Иванов Войнски 

3. Иван Павлов Милов 

4. Тереза Иванова Минкова

5. Евгения Йорданова Маринова